Haber

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı Vefa Yemeğinde Örgüt Üyeleriyle Buluştu

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı, ilçe teşkilatının kuruluşundan bu yana teşkilatta görev yapan üç kademeli teşkilat mensuplarıyla vefa yemeğinde bir araya geldi. Programda vefanın çok kıymetli olduğu vurgulanırken, AK Parti’nin dünü ve bugünü konuşuldu. Programda konuşan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Partimizi milletimizle kurduk, birlikte büyüttük. 22 yaşında olan partimizin 21 yıllık iktidarını yaşıyoruz. Şimdi birlikte büyüttük” dedi. hep birlikte koruyacağız.”

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana misyon içinde yer alan örgüt mensupları vefa yemeğinde bir araya geldi. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, İstanbul Milletvekili İsmail Fazilet, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, eski Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ve çok sayıda kuruluş üyesi katıldı.

Programın açılışında konuşan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Av. Talha Tayfur, “Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’nın 3 dönemdir yürüttüğü çalışmalar sonucunda Tuzla’mız şehirden metropole dönüştü. Bu her zaman bizi gururlandıran bir durum oldu. Nasıl olduğunu görüyoruz. Kutlu davamızın başladığı ve partimizin kurulduğu 2001 yılında kurucu yönetimde büyük sıkıntılar yaşandı.” Bu görevde görev alan herkes bunun çok iyi bir şey olduğunu biliyor. Burada eski ilçe yönetimimizde görev yapan büyüklerimiz olduğu gibi görevlerinde aktif olan ilçe yönetimimiz ve milletvekillerimiz de var. AK Parti’nin diğer partilerden farkı budur. AK Parti olarak geçmiş dönemlerde partide görev yapmış büyüklerimizi asla unutmadık, unutmayacağız. ” söz konusu.

“Partimizi milletimizle kurduk, birlikte büyüttük”

AK Parti Kurucu İlçe Başkanı ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, konuşmasında AK Parti’nin halkın partisi olduğunu belirterek, “Bugün ona AK Parti diyoruz çünkü Filistin davasına tepki göstermiştir. AK Parti’nin kuruluşunda emeği geçen arkadaşlar burada. Özellikle tek kutuplu dünyanın başladığı 1990’lı yılların başından itibaren Rusya dağıldı.” Amerika tek başına koşuyor, Irak’ta, Suriye’de, Pakistan’da, Afganistan’da büyük yıkımlara neden oluyor. Yıllardır gördüğümüz tüm bu baskıların ötesinde, temel hak ve özgürlüklerin kısıtlandığı, 28 Şubat gibi hükümetlerin devrildiği post-modern darbelerin olduğu kaotik bir sürecin yaşandığı bir dönemde, biz, bu mücadelenin askerleri olarak ortaya çıktık. AK Parti’yi kurdu. Hep birlikte dedik ki, ‘Milletimizin gönüllerinde yarattığı imzayı biz yaptık.’ O günkü telaffuzları asla unutmayacağım. Herkesin maddi ve manevi çok büyük katkıları oldu. Partiyi halkımızla kurduk, birlikte büyüttük. 22 yıllık partimizin 21 yıllık iktidarını yaşıyoruz. Hep birlikte büyüttük, artık hep birlikte sahip çıkacağız” dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, İstanbul Milletvekili İsmail Fazilet, AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Dr. Tuğba Arslanoğlu Karakaya ve Gençlik Kolları Başkanı Yasin Kenesarı, günün anlam ve değerini anlatan bir konuşma yaparak, üyeleri selamladı. organizasyon. – İSTANBUL

yenisehir-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu