Haber

Dilan Polat’ın fenomen arkadaşı Nevra Bilem’e dolandırıcılık suçlaması

Bir süredir Türkiye’nin gündeminde olan Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından sosyal medyada çok sayıda kişiye yönelik suçlamalar devam ediyor.

Dilan Polat’ın fenomen arkadaşına da dava açıldı

Lüks hayatını sosyal medya hesaplarında paylaşan, Dilan Polat’la arkadaş olduğu öğrenilen evli ve iki çocuk annesi Nevra Bilem’in paylaşımları da büyük tepki çekti. Bilem’in paylaşımları arasında kocasının istediği için onu satın aldığı da yer alıyor.

Paylaştığı reklamlardan birçok kişi şikayetçi oldu.

Sık sık reklam paylaşımı yapan Bilem’in sosyal medya hesabından paylaştığı son reklamdan onlarca kişi şikayetçi oldu.

Bilem’in paylaştığı bir reklamda “Ücretsiz tatil için düğmeye basıp numaranızı bırakabilirsiniz.”

Tatil reklamının ardından mobilya reklamını paylaşan fenomenin, ödeme için bir yakınının hesabına gönderdiği iddia edildi.

Dolandırıldığını iddia eden Bilem hanım için “Bu kişi sadece parasını düşünüyor. Beni sosyal medyadan engelledi.”söz konusu.

Gelin Meskeni programıyla ünlendi ve sosyal medyada “altın şovlar” yaptı.

Nevra Bilem sosyal medyadaki altın şovlarıyla tanınıyor. Eşinin zaman zaman külçe altın teklif ettiği Bilem’e, çoğu zaman destelerce madeni para ve altın paylaşılıyor.

Nevra Bilem 1996 yılında Bursa’da doğdu. Instagram platformunda özellikle makyaj, kıyafet ve güzellikle ilgili paylaşımlarıyla tanınıyor. Evli ve iki çocuk annesi olan Bilem, 2022 yılında Gelin Rezidansı programına katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu