Haber

Küçükçekmece’de düğün kavgası kamerada

Küçükçekmece’de savaş alanına dönüşen düğün kavgası kameralara yansıdı.

Düğün salonunda başlayan ve dışarı çıkan kavganın an be an anları cep telefonu kameralarına yansıdı.

İSTANBUL – İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde düğünde, iddiaya göre alkollü olan erkek ve kadın tarafı arbede çıktı. Düğün salonunda başlayan kargaşa bir savaş alanına dönüşürken, o anlar anbean cep telefonu kameralarına yansıdı.

Olay, Kartaltepe Mahallesi’nde saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Arbede, Belediye Caddesi üzerindeki bir nikah salonunda çıktı. Alkolik oldukları iddia edilen kız ve erkek çocuklar arasında henüz bilinmeyen bir nedenle ortalarda çıkan tartışma kısa sürede taştı. Olay büyüyünce çevredeki esnaf polis ekiplerine haber verdi. Dakikalarca süren arbedeyi olay yerine gelen çok sayıda polis ayırdı. Çıkan arbedede hafif yaralanan bir bireye sağlık ekipleri tarafından müdahale edildi. Kavga anları çevredeki vatandaşların cep telefonu kameralarına an be an kaydedildi.

“Polis cop ve biber gazıyla müdahale etti”

Polis ekiplerinin kavgaya cop ve biber gazıyla müdahale etmek zorunda kaldığını ifade eden Ahmet Topdal, “Buradaki kafede çalışıyorum. Birden bir gürültü geldi ve biz de gürültü duyduk. Ondan sonra dışarı çıkıp dışarıya baktığımda , nikah salonunda arbede çıktı. Dışarıda oldukça kalabalık vardı. Daha sonra birbirleriyle kavga etmeye başladılar. Sonra polisi arayanlar oldu. İki ambulans ve polis grubu geldi. Polis cop ve biber gazıyla müdahale etmek zorunda kaldı. Durumu yatıştırdıktan sonra bir süre burada beklediler. Daha sonra gruplar gerekli eşyaları alıp ayrıldı.” ifadelerini kullandı.

haber-narman.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu