Haber

Vahdet Erdoğan yeni komedi filmi ‘C Team’in hazırlıklarına başladı

Çektiği filmlerle sinema sektörüne hareket getiren yapımcı Vahdet Erdoğan, sosyal medya hesabından yeni komedi sineması ‘C Team’ için hazırlıklara başladığını duyurdu. Vahdet Erdoğan, “Üçüncü filmin hazırlıklarına başladık.”açıklama yaptı.

Yapımcı Vahdet Erdoğan, 3. filmi ‘C Takımı’ için hazırlıklara başladığını sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla duyurdu. Sinemanın genel hikâyesini de yazan Vahdet Erdoğan, 30 yıl sonra 90’larda lisede arkadaş olan bir grubun hikâyesini bu kez yeni sinemasında anlatıyor.

Vahdet Erdoğan’ın sahibi olduğu Greenart’ta senaryosunu Barış Başar’ın yazdığı ve cast çalışmaları devam eden C Team’in yönetmen koltuğunda Bora Onur oturuyor.

C Grubunun Konusu ve Oyuncuları

90’lı yıllarda lise yıllarında başlayan arkadaşlıkları 30 yıl devam eden 1 kadın ve 5 erkek ana karakterin yer aldığı C Grubu sinemasında oyuncuların büyük çoğunluğu belliydi. Baştan Baştan Sivas’ta kayınvalidemi, Sinop’ta Nasipse Olur’u vuran Vahdet Erdoğan, C-Team sinemasına İstanbul Beykoz’da başlayacak ve yine bir Anadolu kasabasında çekecek.

“Tatlı bir telaş içindeyiz”

Film için heyecanlı olduklarını belirterek hazırlıklarla ilgili paylaşımlarda bulunan Vahdet Erdoğan, şunları söyledi: Üçüncü filmin hazırlıklarına başladık. Ana karakterlerin oyuncularını belirlemek için özenle çalışıyoruz. Ağustos ayında çekimlere başlamayı planlıyoruz. Yeni bir hikaye, yeni bir ekip, yeni bir başlangıç, tatlı bir telaş içindeyiz.”açıklama yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu